Plecy

Wiemy, że trudno się przełamać i zacząć swobodnie mówić po angielsku. Dlatego GRATULUJEMY DECYZJI i bardzo cieszymy się, że odwiedzacie Państwo tę stronę, by to zmienić. Chętnie w tym pomożemy. Zdecydowana większość naszych Klientów czuła podobnie zanim zaczęła naukę w naszej szkole.

W trakcie kursu Państwa lektorem będzie profesjonalny polski nauczyciel lub lektor z USA lub Wielkiej Brytanii, który sprawi, że szybko nabierzecie Państwo pewności siebie i przełamiecie barierę językową.
Polski trener rozjaśni, przypomni lub nauczy angielskiej gramatyki, która jest naprawdę prosta. Z lektorem anglojęzycznym nauczycie się Państwo żywego języka angielskiego. Jego znajomość będzie narzędziem, które wykorzystacie w wielu dziedzinach Waszego życia tj. w pracy, na studiach w języku angielskim, czy w kontaktach towarzyskich.

JUŻ DZIŚ DECYDUJĄC SIĘ NA KURS JESTEŚCIE WYGRANI!
Podróżując, będziecie potrafili nie tylko zapytać o drogę lub zamówić kawę. Swobodnie porozmawiacie z obcokrajowcami na każdy temat i bez skrępowania wyrazicie swoje emocje. Będziecie rozumieć intencje swoich rozmówców np. żarty, ironię, grę słów, itp.

Znając płynnie angielski dużo łatwiej możecie Państwo zdobyć lepszą pracę i więcej zarabiać, szybciej rozwijać się zawodowo. A środki, które przeznaczycie na kurs angielskiego będą inwestycją, która zwróci się wielokrotnie, nie tylko w wymiarze finansowym.

DOROŚLI uczestniczą u nas w zajęciach indywidualnych lub w mini grupach. Wiemy, że to nie powrót Państwa do szkoły, a świadomy rozwój osobisty i inwestycja w siebie.

Podczas naszych spotkań usiądziecie Państwo w wygodnym fotelu, napijecie się filiżanki aromatycznej kawy i poczujecie się jak na eleganckim spotkaniu towarzyskim.

dorosli-foto

CENA KURSU:

  • Indywidualnie – 75zł /60 min z polskim trenerem
  • Indywidualnie – 95zł /60 min z Native Speakerem

W przypadku nauki osób dorosłych umożliwiamy powstawanie mini grup.

CENA KURSU:

  • od 40zł/os z polskim trenerem
  • od 45zł/os z Native Speakerem