Plecy

Wiemy, że brak płynnej znajomości angielskiego ogranicza możliwości i szanse w życiu zawodowym. Większość naszych Klientów miała podobne doświadczenia zanim zaczęła naukę z nami. Cieszymy się, że odwiedzacie Państwa naszą stronę, podejmujecie wyzwanie i być może najlepszą decyzję w Waszym życiu.

ZAPRASZAMY Państwa do współpracy jeśli prowadzicie małą firmę. Płynna znajomość języka angielskiego, Państwa i Waszych współpracowników, pokaże horyzonty i możliwości, jakich dotąd nie dostrzegaliście. A jeśli dostrzegaliście to były one nie do osiągnięcia. Z chwilą podjęcia u nas nauki, już jesteście na wyższej pozycji na rynku.

Jeśli reprezentujecie Państwo dużą firmę, płynne mówienie po angielsku pozwoli niezachwianie utrzymać się na pozycji Lidera i nie dać wyprzedzić się konkurencji. Chętnie Państwu w tym pomożemy.

„Language Levels Business” to kurs języka angielskiego dla osób z takich branż jak m.in. prawo, medycyna, marketing, IT, HR, PR, finanse, księgowości i innych.
W trakcie kursu Państwa lektorem będzie profesjonalny polski trener, a efekty nauki okresowo przećwiczy nauczyciel z USA lub Wielkiej Brytanii, który sprawi, że szybko nabierzecie Państwo pewności siebie i przełamiecie barierę językową.

Pracując w rozwijającej się firmie lub w korporacji, umocnicie Państwo swoją pozycję na obecnym stanowisku lub szybciej uzyskacie promocję i zaczniecie więcej zarabiać. Prowadząc własny biznes, zwiększycie możliwości jego rozwoju, poprzez otwarcie się na klientów anglojęzycznych oraz zagraniczne rynki.

Znając płynnie angielski będziecie Państwo bardziej przekonujący w trakcie spotkań biznesowych, rozmów telefonicznych czy negocjacji z kontrahentami. Zyskacie większą satysfakcję z wykonywanej pracy i wzrośnie Wasz status społeczny oraz zawodowy. Środki wydane przez Państwa na kurs angielskiego będą inwestycją, która przyniesie wymierne korzyści finansowe i nie tylko.

business-foto

Nasz kurs BUSINESS realizujemy częściowo za pomocą metody Direct English Lab.

Pracujemy na zasadzie licencji, by przyspieszyć Państwa efekty nawet 4-krotnie.

Stosując się w pełni do zaleceń twórców metody, pomysłodawca GWARANTUJE 4 x szybszą naukę. W ramach kursu dostaniecie Państwo od nas podręczniki niezbędne do posłużenia się metodą oraz dostęp do platformy internetowej, która wymusi systematyczność pracy.

Nasi polscy trenerzy przechodzą specjalistyczne szkolenia z posługiwania się metodą Direct English Lab.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! By wspólnie omówić Państwa potrzeby i plan rozwoju.