Plecy

o nas

12
osób
50
uczniów 6 lat temu
300
uczniów obecnie
332
godziny zajęć w miesiącu

Naszym celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym w przełamaniu barier językowych i uwierzeniu, że są w stanie płynnie mówić po angielsku.


Założycielki szkoły:

mgr Renata Krystian

Absolwentka filologii angielskiej. Aktywna uczestniczka wielu seminariów i szkoleń zawodowych. Fanką rozwoju osobistego i neurodydaktyki. Mentorka lektorów i Dyrektor Metodyk w naszej szkole. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Wiele pomysłów dotyczących pracy testuje najpierw na swoich dzieciach.
Trenuje pilates i nieustannie myśli o rozwoju szkoły, siebie, lektorów i uczniów. 🙂

mgr Katarzyna Tymińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki w Warszawie, Akademii Zarządzania w Edukacji dla Szkół Językowych, Europejskiej Uczelni w Warszawie oraz Uczelni Nauk Spolecznych w Łodzi. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych kursów neuroedukacyjnych i technik uczenia się. Wychowawca i kierownik kolonijny. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci. Uwielbia podróże, rozwój osobisty, grę w tenisa, język włoski i twórczość Adrea Boccelli’ego.🧠😊

Każda z nich wkłada do pracy cząstkę siebie. Razem się uzupełniają, motywują i wspierają. Mają wspólną wizję szkoły prawie IDEALNEJ.

Dlatego oprócz języka angielskiego prowadzą warsztaty z technik koncentracji i mnemotechnik. Absolwentami ich szkół są osoby wykształcone, z kręgosłupem moralnym i wrażliwością. Które wspominają czas w szkole jako „najfajniejszy” czas nauki. Gdzie w nauczycielach poznali  swoich mentorów  i przyjaciół.  Płynnie mówiące po angielsku, co pozwala im dumnie stawać w szeregach z dzieciakami i młodzieżą z innych (często „ważniejszych” i silniejszych) krajów.

Nasza historia

Od 2015r. prowadzimy dla Państwa rodzinną firmę zajmującą się nauką języka angielskiego. Szkołę stworzyłyśmy razem, by móc się uzupełniać. Obie mamy wspólny cel, który pozwala nam się nieustannie rozwijać i udoskonalać. Celem tym jest stworzenie miejsca, gdzie każdy nasz uczeń poczuje się jak u siebie, gdzie bez skrępowania będzie dzielił się swoimi sukcesami i obawami. Gdzie spotka się z entuzjastyczną nauką i życzliwą obsługą.

Chcemy prowadzić placówki, gdzie każdy kto z nami zostanie, będzie mógł powiedzieć, że trafił w najlepsze miejsce na ziemi i że NIE zamieni naszej szkoły i nas na żadnych innych.

Nasze dzieciaki i młodzież NIE są gorsze od innych młodych ludzi na świecie. Otwieramy im drzwi do sukcesu. Chcemy, żeby mogły się realizować, żeby mogły robić w życiu to w czym będą naprawdę dobre. I wcale nie tylko na naszym krajowym podwórku. Polskie dzieciaki są naprawdę niesamowite. I my im to uświadamiamy.

Wychodzimy też na przeciw osobom dorosłym i seniorom. Ogromnie podziwiamy osoby, które się rozwijają, są pracowite i ambitne. Brawo, drodzy Państwo! Nauczcie się lub szlifujcie angielski. Nie wie ten, kto nie mówi po angielsku, jak wiele w życiu traci. Ile okazji do cudownych przeżyć i ekscytujących przygód właśnie omija je szerokim łukiem. A drugiego czasu na ziemi nie dostaniemy….

Oferta

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne. Bardzo osobiście podchodzimy do każdego z Państwa, do Waszych potrzeb i oczekiwań. Bardzo zależy nam na Waszych postępach.

Stworzyłyśmy miejsce, które chciałybyśmy, żeby dało się po prostu lubić.

Ze starannością dbamy o domowy klimat i niemalże rodzinne relacje. Nie chcemy być kolejną instytucją w życiu naszych kursantów.

Misja

Chcemy być miejscem, gdzie chce się wracać, w którym są same życzliwe osoby. Nasi współpracownicy to starannie dobrany zespół, który w pełni identyfikuje się z naszym spojrzeniem na szkołę.

Razem dbamy o rozwój Państwa dzieci. Czujemy na sobie odpowiedzialność i pokładane w nas zaufanie. Wiemy, że lat nauki nie da się cofnąć. Że miejsce, w którym kształtują się i dorastają dzieci jest niezwykle ważne w późniejszych latach życia. Jaki wpływ wywrzemy na naszych uczniach i co w nich zaszczepimy, będzie stanowiło o ich człowieczeństwie i może mieć kluczowe znaczenie w ich późniejszych wyborach. Dlatego jesteśmy kameralną szkołą.

Chcemy, żebyście Państwo trafiając do nas lub posyłając do nas swoje dzieci, czuli, że tutaj świat trochę spowalnia i skupia się na każdym z Was z osobna.

Oferta

Tworzymy NIEZWYKŁĄ SZKOŁĘ! Pracujemy w oparciu o NEURODYDAKTYKĘ I NAUCZANIE PRZYJAZNE MÓZGOWI. Staramy się stworzyć miejsce ciepłe, przytulne i z dobrą energią, którą chcemy się dzielić z Państwem!

Jesteśmy jedyną szkołą w okolicy, która o pomoc w realizacji naszych celów, poprosiła Native Speakerów. Każdy z naszych uczniów, wcześniej czy później przejdzie u nas „szlif” z rodowitym lektorem anglojęzycznym.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i życzymy samych sukcesów 🙂

Kasia & Renata

CHCEMY OPOWIEDZIEĆ CI O NASZEJ WYJĄTKOWEJ SZKOLE

Witamy Cię w Language Levels School
CZY WYOBRAŻASZ SOBIE MIEJSCE W KTÓRYM MOŻESZ SPEŁNIAĆ SWOJE ZAWODOWE MARZENIA?

Nasi współpracownicy to starannie dobrany zespół, który w pełni identyfikuje się z naszym spojrzeniem na szkołę.

Mam nadzieję, że po tej podróży będziesz chciała/chciał do nas dołączyć-😊

Oprowadzę Cię ze szczegółami abyś oczami wyobraźni poczuł naszą energię i wartości, jakimi się tutaj kierujemy.

Naszym nieustannym celem jest , aby każdy tutaj miał u nas ABSOLUTNĄ możliwość rozwoju.

W Language Levels mamy wielkie plany na przyszłość i konsekwentnie je realizujemy. Nasze starania doceniają nasi kursanci. A jest ich już prawie 300 w naszych dwóch lokalizacjach.

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ?

 • na rynku jesteśmy od 2013 roku
 • obecnie pod naszymi skrzydłami jest ok 300 uczniów
 • nasz zespół liczy 12 osób
 • jesteśmy w dwóch nowoczesnych placówkach w Zielonce i Kobyłce
 • nasze placówki cechuje nowoczesność
 • dbamy o to, żeby wiedzę przekazać najlepszymi metodami. ITOL to  nasza nowoczesna i autorska metoda opierająca się na NEURODYDAKTYCE- NAUCE PRZYJAZNEJ MÓZGOWI ( NASZ MOZG)
 • bardzo ważne dla nas jest, aby każdy kto przychodzi do nas, robił to z chęcią i efektywnie zdobywał wiedzę.

Ideą naszej pracy jest poprowadzenie kursanta po zaplanowanej ścieżce edukacyjnej. Bo to właśnie ta droga jest gwarancją osiągniecia językowych sukcesów.
Do realizacji  tego kluczowi są magnetyczni lektorzy- naturalni, kreatywni, empatyczni i otwarci na nowoczesne metody nauczania.

Nasz Zespół

DLACZEGO WIĘC WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

W LANGUAGE LEVELS S CHOOL:

 • Pracujemy na Twoich talentach
 • Otrzymujesz profesjonalny, nowoczesny rozwój ( metodyczny i osobisty) dopasowany do Twoich predyspozycji i chęci.
 • Masz dostęp do najnowocześniejszych materiałów i narzędzi na rynku
 • Gwarantujemy wsparcie całego zespołu, metodyka, lektorów oraz osób z sekretariatu
 • Scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć
 • Dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to kiedy, gdzie i ile pracujesz.
 • Masz jasno określoną ścieżkę rozwoju
 • Pracujemy w nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych salach
 • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty
 • Organizujemy także eventy na których nie może Cię zabraknąć! Świętowanie sukcesów jest dla nas ważne!

CZY TO NIE PRACA MARZEŃ?😊

Jeszcze raz! u nas znajdziesz totalnie najnowocześniejsze podejście do nauki i rozwoju Twojej ścieżki zawodowej!
LANGUAGE LEVELS SCHOOL  to wyjątkowe miejsce, z wyjątkowymi ludźmi!!!
Tu czujesz się komfortowo, ciepło i bezpiecznie.

DLACZEGO ROBIMY , TO CO ROBIMY I JAK ROBIMY?

Ponieważ mocno wierzymy w to, że radość z nauki i nauczania są kluczowe do sukcesów językowych i spektakularnych osiągnięć.
Wiemy, że nie tylko świetnie wyposażona szkoła, doskonałe materiały i metody wystarczą.
To LEKTOR współtworzy to miejsce. Kojarząc je profesjonalizmem, pasją i wielką przyjemnością dzielenia się tym co ma najlepsze.

JAKIMI METODAMI PRACUJEMY?

Kolejny raz, powołamy się na naszą misję- wsparcia metodycznego dla Ciebie. W trosce o Twój komfort pracy i w trosce o naszych uczniów, mamy w 100 % zaplanowaną ścieżkę edukacyjną opartą na naszej autorskiej metodzie ITOL, połączoną z licencjonowanymi metodami nauczania języków.

Dołącz do naszego zespołu jako lektor

Stale poszukujemy osób do współpracy na stanowiska lektorskie języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres info@languagelevels.pl

 • prowadzenie zajęć z dziećmi
 • realizacja programu oraz monitorowanie postępów
 • wypełnianie dokumentacji lekcyjnej
 • aktywne uczestniczenie w życiu szkoły
 • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
 • umiejętność pracy z dziećmi
 • sprawna obsługa komputera i aplikacji internetowych
 • elastyczność w działaniu, sprawne reagowanie na zmiany
 • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
 • zajęcia w blokach
 • stałą opiekę metodyka
 • możliwość stałej współpracy
 • możliwości podnoszenia kwalifikacji
 • indywidualne dopasowanie grafika zajęć