o nas

8
lektorów
50
uczniów 6 lat temu
250
uczniów teraz
332
godziny zajęć w miesiącu

Naszą misją jest pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym w przełamaniu  barier językowych i uwierzeniu, że są w stanie płynnie mówić po angielsku.


Założycielkami szkoły są dwie siostry.

mgr Renata Krystian

Absolwentka filologii angielskiej. Aktywna uczestniczka wielu seminariów i szkoleń zawodowych. Mentorka lektorów i  Dyrektor Metodyk w naszej szkole. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Wiele pomysłów dotyczących pracy testuje najpierw na swoich dzieciach 🙂

Katarzyna Tymińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki w Warszawie oraz Akademii Zarządzania w Edukacji dla Szkół Językowych, Wychowawca i Kierownik kolonijny, Słuchaczka Podyplomowych Studiów z Zarządzania Oświatą. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci. Uwielbia podróże, rozwój osobisty, język włoski i twórczość Adrea Boccelli’ego.🙂

Każda z nich wkłada do pracy cząstkę siebie. Razem się uzupełniają, motywują i wspierają. Mają wspólną wizję szkoły prawie IDEALNEJ.

Dlatego oprócz języka angielskiego prowadzą warsztaty z technik koncentracji i mnemotechnik. Absolwentami ich szkół są osoby wykształcone, z kręgosłupem moralnym i wrażliwością. Które wspominają czas w szkole jako „najfajniejszy” czas nauki. Gdzie w nauczycielach poznali  swoich mentorów  i przyjaciół.  Płynnie mówiące po angielsku, co pozwala im dumnie stawać w szeregach z dzieciakami i młodzieżą z innych (często „ważniejszych” i silniejszych) krajów.

Nasza historia

Od 2015r. prowadzimy dla Państwa rodzinną firmę zajmującą się nauką języka angielskiego. Szkołę stworzyłyśmy razem, by móc się uzupełniać. Obie mamy wspólny cel, który pozwala nam się nieustannie rozwijać i udoskonalać. Celem tym jest stworzenie miejsca, gdzie każdy nasz uczeń poczuje się jak u siebie, gdzie bez skrępowania będzie dzielił się swoimi sukcesami i obawami. Gdzie spotka się z entuzjastyczną nauką i życzliwą obsługą.

Chcemy prowadzić placówki, gdzie każdy kto z nami zostanie, będzie mógł powiedzieć, że trafił w najlepsze miejsce na ziemi i że NIE zamieni naszej szkoły i nas na żadnych innych.

Nasze dzieciaki i młodzież NIE są gorsze od innych młodych ludzi na świecie. Otwieramy im drzwi do sukcesu. Chcemy, żeby mogły się realizować, żeby mogły robić w życiu to w czym będą naprawdę dobre. I wcale nie tylko na naszym krajowym podwórku. Polskie dzieciaki są naprawdę niesamowite. I my im to uświadamiamy.

Wychodzimy też na przeciw osobom dorosłym i seniorom. Ogromnie podziwiamy osoby, które się rozwijają, są pracowite i ambitne. Brawo, drodzy Państwo! Nauczcie się lub szlifujcie angielski. Nie wie ten, kto nie mówi po angielsku, jak wiele w życiu traci. Ile okazji do cudownych przeżyć i ekscytujących przygód właśnie omija je szerokim łukiem. A drugiego czasu na ziemi nie dostaniemy….

Oferta

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne. Bardzo osobiście podchodzimy do każdego z Państwa, do Waszych potrzeb i oczekiwań. Bardzo zależy nam na Waszych postępach.

Stworzyłyśmy miejsce, które chciałybyśmy, żeby dało się po prostu lubić.

Ze starannością dbamy o domowy klimat i niemalże rodzinne relacje. Nie chcemy być kolejną instytucją w życiu naszych kursantów.

Misja

Chcemy być miejscem, gdzie chce się wracać, w którym są same życzliwe osoby. Nasi współpracownicy to starannie dobrany zespół, który w pełni identyfikuje się z naszym spojrzeniem na szkołę.

Razem dbamy o rozwój Państwa dzieci. Czujemy na sobie odpowiedzialność i pokładane w nas zaufanie. Wiemy, że lat nauki nie da się cofnąć. Że miejsce, w którym kształtują się i dorastają dzieci jest niezwykle ważne w późniejszych latach życia. Jaki wpływ wywrzemy na naszych uczniach i co w nich zaszczepimy, będzie stanowiło o ich człowieczeństwie i może mieć kluczowe znaczenie w ich późniejszych wyborach. Dlatego jesteśmy kameralną szkołą.

Chcemy, żebyście Państwo trafiając do nas lub posyłając do nas swoje dzieci, czuli, że tutaj świat trochę spowalnia i skupia się na każdym z Was z osobna.

Oferta

Tworzymy NIEZWYKŁĄ SZKOŁĘ! Pracujemy w oparciu o NEURODYDAKTYKĘ I NAUCZANIE PRZYJAZNE MÓZGOWI. Staramy się stworzyć miejsce ciepłe, przytulne i z dobrą energią, którą chcemy się dzielić z Państwem!

Jesteśmy jedyną szkołą w okolicy, która o pomoc w realizacji naszych celów, poprosiła Native Speakerów. Każdy z naszych uczniów, wcześniej czy później przejdzie u nas „szlif” z rodowitym lektorem anglojęzycznym.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i życzymy samych sukcesów 🙂

Kasia & Renata

Nasz zespół

Nasi współpracownicy to starannie dobrany zespół, który w pełni identyfikuje się z naszym spojrzeniem na szkołę.