Plecy
Opracowałyśmy specjalny plan zajęć, który jest połączeniem nauki i doskonałej zabawy. Grupy realizują nasz autorski program, bazujący na starannie wybranych podręcznikach i rozszerzony o piosenki, rymowanki, projekty plastyczne, kulinarne i ruchowe. Wszystko to poparte jest wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka jak również praktycznym spojrzeniem okiem dziecka i rodzica.

Ogromną wagę przywiązujemy do osłuchania się z językiem obcym, tak, żeby przestał być obcy a zaczął być brany za coś naturalnego.

Żeby przełamać tę barierę językową, zapraszamy do współpracy Native Speakerów (Anglików i Amerykanów). Uczniowie w ich towarzystwie spędzają intensywne godziny na konwersacjach. Zajęcia wymagają podświadomego skupienie i koncentracji, dlatego są tak skuteczne.

Stawiamy też na kontakt z Rodzicami, dlatego umożliwiamy Państwu stały nadzór na postępami dzieci poprzez dostęp do e-dziennika.

Naturalnie zawsze też służymy pomocą telefoniczną i osobistą.

W czasie gdy Państwa dzieci biorą udział w zajęciach, my udostępniamy Państwu wygodną poczekalnię, gdzie możecie Państwo pooglądać TV, napić się kawy albo herbaty oraz zanurzyć się w lekturze czasopism polsko lub anglojęzycznych.
angielski_kids

CENA KURSU:

KIDS – 1870zł / semestr 33 spotkania / 2 x 60min